Відгуки підприємств-клієнтів:

Відгуки наших клієнтів:

Лариса Васюта

Я натрапила на Школу Оксани Грабар ще 2 роки тому. Довго зважувалася на цей крок, але отримавши хороші рекомендації, як про саму програму, так і про тренера, визначилася остаточно. У мене з’явилася мрія, яку тільки в кінці минулого року поставила собі за ціль – «Стати бізнес-тренером у 2016». Ціль досягнуто! Дякуючи, в першу чергу, професіоналізму та позитиву тренера Оксани Грабар. Вона зуміла передати за такий короткий термін всі необхідні знання та уміння, які потрібні тренеру для його діяльності. Всі ми щось знали, щось уміли,бачили. Вона ж з легкістю та майстерністю все це об’єднала у хороший та міцний фундамент, який так необхідний для старту професійному тренеру.

Окрім цього, атмосфера у якій ми «прожили» 5 днів, була неймовірна. За цей короткий час я найшла друзів та колег, познайомилася з чудовими людьми, які дарували свою позитивну енергію та ділилися своїм досвідом. Велика дяка Всім учасникам Зимової Школи та тренеру Оксані Грабар. Успіхів Вам у всіх починаннях! Реалізації всіх задумів та мрій.

Для всіх хто стоїть на роздоріжжі вибору різноманітних шкіл та хоче стати тренером, рекомендую Школу Оксани Грабар. Це те, що вам потрібне, так як реалізація ваших очікувань відбудеться саме тут. Успішний результат – це те, що всі ми бажаємо та до чого прагнемо, тому вперед, до нових звершень.

Лариса Васюта, начальник відділу по роботі та управлінню персоналом ПрАТ «ВФК»

Борис Власишен

Школа тренеров Оксаны Грабар в 3-ех предложениях: 1. Высокий уровень профессионализма ведущей и индивидуальный подход к каждому студенту. 2. Обратная связь (что хорошо / что улучшить) высокого качества во время всего обучения. 3. Атмосфера легкости и роста.

Борис Власишен, коуч, бизнес-тренер

Андрій Оріховський

Навчаючись у Бізнес-школі тренерів Оксани Грабар, я отримав безцінний (без зайвого пафосу і перебільшення) досвід. Протягом всього курсу навчання, теоретичний матеріал був ефективно закріплений разом з практичними вправами та завданнями, що дало можливість зрозуміти, яким саме повинен бути успішний тренінг і безпосередньо сам тренер. Оксана Грабар – великий професіонал своєї справи, хто мав можливість побувати у неї хоч раз на тренінгу думаю знають про що я, а хто ні – то багато втратили. Якщо ви хочете бути успішним бізнес-тренером – то школа Оксани Грабар, саме те, що вам потрібно! Отриманні знання та вміння вже випробував на практиці, так як провів власний бізнес-тренінг в компанії, де власне працюю – Sumitomo Electric BordNetze Ukraine. Я щасливий що мав можливість навчатись, не побоюсь цього слова, у надзвичайно талановитої , щирої, ну і звичайно красивої жінки.

Андрій Оріховський, бізнес-тренер Sumitomo Electric BordNetze Ukraine