Бізнес тренерка Оксана Грабар

авторка і ведуча Школи Тренерів

Оксана Грабар – досвідчена і успішна бізнес-тренерка, засновниця компанії Training for Business, авторка підручника для судів України «Управління в судах: стратегічне планування» в рамках проекту Європейського Союзу «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України», авторка і ведуча однойменної Школи Тренерів.

Протягом багатьох років навчає і розвиває тренерів великих комерційних організацій, консалтингових компаній та державних структур України та країн Європи.

Оксана – «граючий тренер», на сьогодні успішно реалізує навчальні і розвиваючі проекти для ТОП-50 кращих компаній України. Спеціалізується на проектах з розвитку лідерів та лідерства, стратегічного планування, управління командами, клієнт-орієнтації компанії, конфлікт-менеджменту, емоційного інтелекту, вирішення проблем, критичного мислення та ін.

Постійно навчається і розширює інструментарій навчання і розвитку дорослих. З освоєних напрямків наразі: коучинг, фасилітація (ТоР), Позитивна психотерапія (1 рівень), Транзактний аналіз (101, 202), Мистецтво PowerPoint та ін.

 
 

Записатися на навчання

Нагороди та досягнення Оксани Грабар

Сьогодні Оксана Грабар є однією із затребуваних бізнес-тренерів в Україні. Їй довіряють навчання і розвиток корпоративних тренерів великі комерційні організації, державні структури та представництва Європейського Союзу в Україні. Крім того, Школа Тренерів Оксани Грабар по праву вважається міжнародної. На курс бізнес-тренерів до Києва їдуть навчатися тренерській майстерності не тільки з усієї України, а й з Грузії, Азербайджану, Казахстану, Польщі. Такий успіх обумовлений високим рівнем професіоналізму і досвіду авторки та ведучої курсу для тренерів, умінням просто говорити про складне, особистої харизмою і легкістю в комунікації і, найголовніше, щирою вірою в людей і підтримкою.

І такий професійний підхід не залишився непоміченим в бізнес-співтоваристві. За роки своєї діяльності Грабар Оксана як бізнес тренерка і керівниця тренінгової компанії була удостоєна безлічі нагород.

Серед них варто відзначити наступні:

 

Нагороди і досягнення Оксани Грабар. Лидер отрасли

Сертифікат та медаль «Лідер галузі»: на цю нагороду претендують компанії, які внесли великий вклад в економіку держави. У 2014 році нею була удостоєна компанія Trainings for Business – вона була відзначена, як організація, яка створює позитивний імідж країни і впроваджує передові технології;

 


 

Бездоганна Ділова Репутація

Орден «Бездоганна Ділова Репутація»: був отриманий компанією в 2013 році, яка стала лідером в категорії комерційного консультування. Орден є номерним і видається керівникам підприємств з бездоганною репутацією на ринку. Рішення приймається спеціальною комісією, яка аналізує діяльність організації за певний період. Нагорода свідчить про те, що компанія надає якісні послуги і сервіс для своїх клієнтів;

Орден «Ідеальною ділової репутації» є номерним і надається представнику-власнику разом з індивідуальним свідченням на ім’я керівника підприємства-переможця рейтингу У рейтинговій програмі «Лідер галузі» Союзу Національних Бізнес-рейтингів беруть участь підприємства та підприємці, які вносять значний вклад в майбутнє економіки України, дотримуються високих стандартів соціальної захищеності працівників, впроваджують передові технології і створюють імідж України як правової економічно розвиненої осударства.

 


 

Ділова гордість України 2013

 


 

сертифікат за якісну організацію комплексних проектів з навчання

Сертифікат проекту Європейського Союзу в Україні «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби»: був виданий за організацію і проведення комплексного навчання співробітників Апеляційних судів України і Академії суддів України та за написану Оксаною Грабар книгу на тему «Управління в судах: стратегічне планування », яка має теоретичну і практичну цінність для працівників цієї сфери;

 


 

Навігатор для керівників

Лист подяки великої виробничої компанії в рамках програми «Навігатор для керівників»: Грабар Оксана посіла почесне друге місце серед дев’яти тренерів і коучів, а також пройшла до другого туру освітньої програми, де стала бронзовою призеркою серед кращих українських тренерів;

 


 

Команда «Тренінги для Бізнесу» активно бере участь в тематичних конференціях, круглих столах, форумах та інших заходах. За довгі роки практики ми накопичили цінний досвід, яким із задоволенням ділимося з оточуючими. За підсумками даних заходів, виступи експертів нашої компанії визнані одними з найбільш корисних і цікавих, про що свідчить зворотний зв’язок від слухачів і організаторів.

 

Нагороди та досягнення Оксани Грабар

 


 

Сертифікат від журналу Woman Ukraine: він свідчить про те, що тренер для тренерів Грабар Оксана увійшла в ТОП-500 найвпливовіших жінок країни в категорії «Обслуговування бізнесу», що дуже почесно. Нагорода була присуджена редакцією журналу і спеціальної експертної комісією.

 

Нагороди та досягнення Оксани Грабар

 

Крім того, команда Trainings for Business є постійним учасником різноманітних конференцій і форумів. Виступи представників компанії визнані одними з найкращих і інформативних, про що свідчать численні позитивні відгуки.

Записатися на навчання