Програма online-курсу Школи Тренерів:

День 1. Бізнес-тренінг, як форма навчання. Потреби організацій і людей в кризових ситуаціях. Як видозмінюються функція і ролі тренера. Визначення цілей тренінгу. Моделі тренінгу. Структура тренінгу. Вступна частина, структура і взаємодія з групою (мета-повідомлення).
День 2. Основна частина тренінгу. Декомпозиція моделі і формування логіки тренінгу. Цикл Колба в побудові тренінгового блоку. Стилі навчання і залучення людей з різними стилями в процес. Діджитал-інструменти в онлайн-тренінгу: інтерактивні дошки, інструменти для опитувань і тестувань, ресурси для створення цікавого візуального контенту (анімація, відео, аудіо, графіка).
День 3. Методи роботи в тренінгу. Цільове призначення методів, міксування і вибір оптимальних методів. Побудова матриці методів відносно циклу Колба. Особливості групових практичних завдань в онлайн-форматі. Інструкції до практичних завдань.
День 4. Взаємодія з групою. Підтримання рівня концентрації уваги і залучення учасників у процес. Діалог з групою. Зворотний зв’язок: надання і отримання.
День 5. Робота з нестандартними проявами учасників тренінгу. Профілактика супротиву. «Складна» поведінка учасників – способи взаємодії. Матриця станів і ресурс тренера, як не вигоріти і бути в тонусі. Заключна частина тренінгу, основні завдання і дії тренера. Оцінка ефективності тренінгу.
День 6. Сертифікація.

Програма аудиторного курсу Школи Тренерів:

сертифікація:

сертифікуватися може кожен учасник, при умові:

- проходження всіх п'яти днів школи Тренерів;

- виконання домашніх завдань;

- надання детального скрипта тренінгу за затвердженою в Школі Тренерів темі.

Процес сертифікації:

- тестування з теоретичного матеріалу Школи;

- презентація скрипта тренінгу, розробленого в Школі;

- проведення одного тренінгового блоку;

- самооцінка + зворотній зв'язок і рекомендації експертної сертифікаційної комісії.

За результатами сертифікації учасник отримує сертифікат в одному з варіантів:

- бізнес-тренер;

- тренер-методист;

- ведучий семинарів;

- сертифікат участі в Школі Тренерів Оксани Грабар (отримують всі участники по закінченні аудиторних занять).

Школа Тренерів Оксани Грабар — перша в Україні програма навчання бізнес-тренерів в форматі інтенсив-курсу. Це відмінний варіант для тих, хто прагне швидко і якісно освоїти нову професію.

Інтенсив-курс   з подальшою дистанційною проектної роботою дуже зручний і орієнтований на сучасних, активних людей, яким важливо йти в ногу з часом і отримати хорошу методологічну базу для успішної роботи бізнес-тренером!

отримання сертифіката після тренінгу тренерів

У навчанні бізнес-тренерів Школа Тренерів Оксани Грабар з 2010 року утримує в Україні першість і репутацію сильної, системної Школи з якісної методологією і прикладним, практичним інструментарієм.

Тривалість програми курсу від 5 днів до 1,5 місяців, в залежності від того, які цілі ви ставите на цей курс і з якого рівня стартуєте.

Наприклад, новачкам в професії, ми рекомендуємо повний курс, який включає в себе: 5 днів аудиторних занять з домашніми завданнями, а також 1 місяць роботи дистанційно в форматі консультацій та коучингу для розробки свого першого тренінгу, який завершується сертифікацією свого роду, захист перед сертифікаційної комісією розробленого тренінгу.

Вже досвідченим тренерам, які хочуть освіжити, поглибити, розширити свої знання, провести самодіагностику, посилиться за рахунок нових підходів і методів, отримати заряд енергії та вийти на новий виток тренерської роботи, можливо, буде достатньо аудиторного курсу. Вибір тільки за вами.

Аудиторний курс такого тренінгу для тренерів складається з 5 днів аудиторних занять, тривалістю по 10 академічних годин кожен.

Кожен день Школи Тренерів присвячений формуванню та розвитку ключових компетенцій бізнес-тренера, насичений інструментами, практикою, реальними кейсами з досвіду провідною і індивідуальними завданнями зі зворотним зв’язком високої якості, що в цілому формує логічну, системну і ефективну програму навчання.

сертифікат бізнес тренера

Після закінчення аудиторного курсу Школи Оксани Грабар кожен отримує сертифікат, який є офіційним підтвердження того, що програма прослухано. А для отримання сертифіката бізнес-тренера важливо пройти весь курс повністю (1,5 місяця) і захистити свій тренінг на сертифікації. Цей документ необхідний для підтвердження кваліфікації. Він дає наступні переваги:

  • підтверджує рівень професіоналізму;
  • сприяє формуванню правильного іміджу;
  • є документальним обґрунтуванням вартості послуг, що надаються.

Крім того, сертифікат бізнес-тренера необхідний для того, щоб конкурувати з іншими тренерами. Потенційний клієнт вибере того фахівця, який має відповідну освіту, досвід і власні авторські тренінги.

Ми видаємо учасникам репутаційні сертифікати. Оксана Грабар відома, як сильний, успішний і вимогливий тренер для тренерів з високим рівнем професіоналізму. Сертифікат бізнес-тренера, виданий нею, підтверджує високу кваліфікацію і компетенцію фахівця і говорить про те, що йому можна довіряти на 100%!